LA MER

BLUE HEART

Gelecek nesillere ait gizli bir krallık olan deniz hep bizi büyüledi, bize ilham ve umut verdi. Bunu bir çocuğun gözünden görün ve mucizenin geliştiği, hayatın yenilendiği bu gizemi korumaya yardımcı olmak için yolculuğumuza katılın.

MİSYONUMUZ
Dünyadaki deniz habitatlarının korunmasına yardımcı olmayı vaad ediyoruz. Okyanus koruma projelerini desteklemek için La Mer Blue Heart Oceans Fund tarafından bilinçlendirme girişimleri ve bağışlarla, sürdürülebilir bir gelecek sağlamak için çalışıyoruz.

GELECEĞİ DÖNÜŞTÜRMEK için okyanus koruma çabalarını destekliyoruz.

LA MER
BLUE HEART

O C E A N S  F U N D

2017 yılında, La Mer Blue Heart'ın girişimini ilerleten ve dünyadaki okyanus koruma projelerini desteklemeye yardımcı olan bu yeni fonu başlattık.

TUTKULU DOLU MİSYONUMUZ

La Mer, şarkıcı-söz yazarı Jhene Aiko ile bir araya gelerek sualtı deneyimini keşfetmeye başladı.
Mucizenin geliştiği ve hayatın yenilendiği gizli krallık. Okyanusla güçlü bir bağ kuran Jhene ile birlikte, korunan denizler aracılığıyla gelecek nesillere bir gelecek sağlamanın neden bu kadar önemli olduğunu keşfedin.

DALGALARIN DERİNLERİNE DALIŞ

La Mer Blue Heart Dalışı'ndaki La Mer tutkunlarına katılın ve 360 derecelik etkileyici bir canlı video ile okyanusun harikalarını kendiniz keşfedin.

blue heart
blue heart

BİRLİKTE İYİLİK DALGALARI YARATIYORUZ

Her yıl, dünyanın dört bir yanındaki La Mer ekibi üyeleri yerel kıyıları ve plajları temizliyorlar. Hepimizin okyanusa olan  bağlılığını koruma yolculuğunda, küçük katılımların bile büyük bir etki yaratabileceğini biliyoruz.

BLUE HEART ETKİNLİKLERİMİZ
EN SON ÇIKANLAR

DENİZİ EN SON ANIŞIMIZ,

YAŞAYAN İLHAMIMIZ

Sınırlı sayıda üretilen Blue Heart Crème de La Mer'i parıldayan deniz yosunu ve mercanlarla süsledik. Özel bir koleksiyon tasarımında yoğun ve ışıltılı nemi ortaya çıkarın.

 

Koleksiyon ürünü olan olan Blue Heart Crème de la Mer’i satın almanız, La Mer’in gönüllü bağışlarını etkilememektedir.